Biuro rachunkowe Katarzyny Heinze w Szczecinie

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Szczecinie, w samym centrum miasta. Usługi księgowe świadczymy od 2001 roku, zatem możemy pochwalić się ponad 18-letnią obecnością na rynku. Zagadnienia rachunkowe oraz pomaganie przedsiębiorcą w borykaniu się z problemami księgowo-podatkowymi to nasze powołanie. Nasza wykwalifikowana kadra pomaga w założeniu działalności gospodarczej a przede wszystkim w wyborze najbardziej opłacalnej formy opodatkowania. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

Licencjonowana księgowa dla Sp z oo

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. 698 590 229

Polecamy bardzo dobrą księgową, która ma biuro rachunkowe w samym centrum Szczecina. Licencjonowana księgowa Katarzyna Heinze obsługuje również duże spółki z o.o. i ma bardzo dobre opinie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj prowadzonej przez niego działalności, wysokość zakładanych kosztów i przychodów, planowane inwestycje – pomagamy jak najkorzystniej, tanio i rzetelnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Statystycznym, Krajowym Rejestrem Sądowym , Państwową Inspekcją Pracy i wieloma innymi instytucjami. Dbamy o firmowe sprawy klientów, dzięki czemu, mogą mieć państwo pewność, że wszystko jest zawsze zrobione rzetelnie, solidnie i na czas.

Biuro rachunkowe BIM-PLUS świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi Klientami są zarówno spółki prawa handlowego, jak na przykład spółki z o.o. , spółki cywilne jak i firmy małe oraz średnie prowadzone przez osoby fizyczne.

Biuro rachunkowe w centrum Szczecina

W naszym biurze mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę oraz reprezentację przed urzędami.

Współpracujemy z grupą wyśmienitych radców prawnych, adwokatów doradców podatkowych oraz notariuszy.
Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.
Założycielka i jednocześnie główna księgowa w firmie – Katarzyna Heinze – to osoba zajmująca się rachunkowością od 25 lat. Absolwentka zarządzania i przedsiębiorczości oraz studiów z zakresu księgowości. Autorka licznych artykułów o tematyce podatkowej a także publikacji pt. “Księga Przychodów i Rozchodów. Wszystko, co musisz wiedzieć o rozliczaniu działalności gospodarczej”, wydanej w 2012 roku (reedycja w 2014 roku).