Biuro Rachunkowe

Biuro księgowo – podatkowe.
Biuro księgowo-podatkowe prowadzę od niedawna. Mimo, iż firma jest młoda, to jej atutem  jest wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów z dziedziny finansów. Stale poszerzamy swoją wiedzę w zakresie podatków i księgowości, by świadczone przez nas usługi były na wysokim poziomie.

Nasze biuro oferuje całościową obsługę księgową oraz obsługę kadr i płac. Naszymi Klientami są podmioty o zróżnicowanej formie prawnej jak i profilu prowadzonej działalności.  Specjalizujemy się w usługach dla małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzimy również pełną księgowość dla dużych spółek. Z naszych usług księgowo-podatkowych mogą skorzystać zarówno  podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne.

Zakładanie działalności gospodarczej.

Wiele osób chcąc rozwinąć skrzydła podejmują decyzję o założeniu działalności gospodarczej. Jednakże praca na własny rachunek od samego początku związana jest z bardzo dużą odpowiedzialnością. Dlatego już na starcie warto zatroszczyć się o profesjonalne i rzetelne wsparcie jakie oferuje nasze biuro księgowo-podatkowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie przygotujemy  całą stosowną dokumentację, co usprawnia dalsze procedury. Służymy wsparciem i radą dla przedsiębiorców, którzy wahają się nad konkretną formą działalności. W takich przypadkach jesteśmy w stanie  przedstawić najbardziej korzystne rozwiązania, wraz ze wszystkimi ich możliwościami dotyczącymi dalszego rozwoju firmy i jej działania. Klientom, którzy mają sprecyzowaną koncepcję na własny biznes,  zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakładania działalności gospodarczej. Oferowana pomoc dotyczy również wypełniania niezbędnych wniosków i złożenia ich w stosownym terminie.

Korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą to usprawnienie działań rejestracyjnych i rzetelne dopełnienie wszystkich formalności, co zaowocuje pewnym i dynamicznym startem Państwa przedsiębiorstwa.

Poniżej przedstawiamy zakres działalności naszego biura księgowo-podatkowego.

W zakresie podatków:

prowadzimy ksiągi rachunkowe,
prowadzimy podatkowe ksiągi przychodu i rozchodu,
prowadzimy ewidencje w zakresie rozliczenia podatku od towarów i usług (VAT),
przeprowadzamy kontrole formalną i rachunkową przedłożonych przez Przedsiębiorcę dokumentów,
dokonujemy kompleksowych rozliczeń z Urzędem Skarbowym w tym sporządzamy i składamy wymagane deklaracje,
reprezentujemy Przedsiębiorcę przed Urzędem Skarbowym.

W zakresie kadr:

sporządzamy listy płac,
prowadzimy akt aosobowe pracowników,
rozliczamy podatkek dodochodowy pracowników,
prowadzimy kompleksowe rozliczenia z ZUS, elektroniczne przesyłanie dokumentów do ZUS przy pomocy Programu Płatnik Elektroniczny,
reprezentujemy  Płatnika przed  ZUS.

A oprócz tego:

oferujemy pomoc przy zakładaniu podmiotów gospodarczych,
sprawnie przeprowadzamy przekształcenia formy prawnej firmy,
wyprowadzamy na prostą zaległości księgowe w przedsiębiorstwie,
nadzorujemy księgowość w firmie,
sporządzamy wezwania do zapłaty,
naliczamy odsetki ustawowe i umowne, sporządzamy noty odsetkowe.

Dodaj komentarz